FEATURED LISTINGS
- 1.06 Acres1/21 21New
$30,000
- 3 Beds1 Bath0.35 Acres Lot1/7 7New
$79,000
- 3 Beds3 Baths0.36 Acres Lot1/47 47New
$224,900
- 2 Beds2 Baths1,164 SqFt1/33 33New
$209,900
- 0.21 AcresNew
$40,000
- 0.1 AcresNew
$30,000
RECENTLY SOLD
- 3 Beds1 Bath1,214 SqFt1/2 2$25,000 $25,000
- 2,178 Sqft Lot1/18 18$205,000 $230,000 10.9%
- 3 Beds1 Bath1,104 SqFt1/30 30$100,000 $112,000 10.7%
- 7,405 Sqft Lot1/34 34$162,000 $179,900 9.9%
- 2 Beds1 Bath1,304 SqFt1/14 14$23,000 $34,900 34.1%
- 4 Beds4 Baths3,002 SqFt1/28 28$675,000 $714,000 5.5%
Cedar One Updates
Cedar One Offices
Wintersville, OH Headquarters
• 143 Canton Road, Wintersville, OH 43953
• Real Estate: (740) 264-7131
• Property Management: (740) 264-7368
Weirton, WV Office
Media & Tech Center
St. Clairsville, OH Office
• 168 E. Main St., St. Clairsville, OH 43950
• Real Estate: (740) 351-7300
• Property Management: (740) 695-0115
Carrollton, OH Office
Calcutta, OH Office
North Canton, OH Office
• 4900 Frank Ave NW North Canton, OH 44720
• (330) 313-3100
contact@cedaronerealty.com
Pittsburgh, PA Office
• 200 Hightower Blvd, Suite 100, Pittsburgh, PA 15205
• (412) 674-5400
contact@cedaronerealty.com
• (412) 674-5400
contact@cedaronerealty.com